Вторник, 16.04.2024, 10:32
Архів записів
Главная » 2010 » Октябрь » 11

6 жовтня луганський клуб провів домашній матч з полтавською командою «Динамо». Протягом матчу «Буревісник» вів у рахунку, хоча перевага була не значною.
З перших хвилин гості почали атакувати, рахунок 0:2 тримався досить довго. Лише на 7-й хвилині «розмочити» його вдалося Максиму Карамишеву. Фортуна цього дня була не на боці луганчан: величезна кількість атак закінчувалася попаданням в штангу. Після двох голів Владислава Науменка «Буревісник» зрівняв рахунок – 3:3, а згодом вийшов вперед. Захист «Динамо» блокував господарів поля, які намагалися якомога ближче підібратися до воріт полтавців. Гравці обох команд багато фолили та грали не по-спортивному, звідси попередження та двохвилинні вид ... Читать дальше »
Просмотров: 990 | Добавил: Admin | Дата: 11.10.2010 | Комментарии (0)