Четверг, 25.04.2024, 18:09
Архів записів
Главная » 2013 » Сентябрь » 02
Поки майбутнє полтавського гандбольного клубу Динамо невизначене і поністю покрите таємницею, уболівальникам тільки і залишається, що стежити за виступами колишніх гравців Динамо, які приносили йому користь зовсім недавно. Хоча така невизначеність все більше лякає, адже чемпіонат стартує вже 14 вересня. А від полтавців ні слуху, ні духу.
Тим часом, У Бресті ( Білорусь ) відбувся шостий міжнародний турнір «Кубок Беєгазпромбанку - 2013» , в якому окрім господарів - БГК ім. Мєшкова, брали участь також 12-кратний чемпіон Росії - ГК «Чеховські ведмеді», чемпіон Македонії - «Вардар» ( Скоп'є) і запорізький ЗТР .
У перший день турніру ЗТР зустрівся з командою господарів. У першому таймі йшла рівна боротьба. На 28-й хвилині українці повели в рахунку - 10:9, але переваги не втримали і пішли на перерву, п ... Читать дальше »
Просмотров: 1231 | Добавил: Admin | Дата: 02.09.2013 | Комментарии (0)