Главная » 2010 » Ноябрь » 10 » Боротьби не вийшло. "Динамо"-"ЗТР" 22:30.
Боротьби не вийшло. "Динамо"-"ЗТР" 22:30.

Динамо: Дайментов, Панченко, Андрєєв, Бондал (4), Васюк (3), Горський, Грязнов, Доленко, Євдокимов (3), Кумогородський (6), Луценко (1), Разенков, Румянцев, Соловйов, Стариков (1), Фролов (4).
ЗТР: Попов, Бурка (9), Ганчев (4), Гурковський (4), Звездов, Комок, Константинов (3), Кривчиков (4), Любченко (1), Мачарашвілі, Мельниченко, Наталюк, Стецюра (2), Цап (3), Янковський.
10 листопада. Полтава. СК "Динамо". 400 глядачів.

Полтавське «Динамо» вдруге в сезоні не змогло скласти достойної конкуренції запорізькому «ЗТР». Ще на передматчевій розминці стало зрозуміло, що полтавцям у звітному поєдинку буде дуже складно, оскільки побіля паркету прогулювався Юрій Хауха у цивільному одязі і сумно поглядав на своїх партнерів. Відсутність основного розігруючого для нинішнього «Динамо» втрата набагато важливіша, ніж втрата Володимира Кисіля для «ЗТР». За відсутності Хаухи роль розігруючого мав взяти на себе Олег Разенков.

Перші хвилини подарували надію полтавським любителям гандболу, адже їх команда завдяки двом точним кидкам Артема Євдокимова вигравала спочатку 1:0, а потім 2:1. Надалі «ЗТР» в основному зусиллями Сергія Бурки пішов у відрив, з якого дістати суперника динамівці так і не змогли до кінця матчу. Лідер запоріжців бив практично без промаху й навіть найвищий гандболіст у складі «Динамо» Андрій Фролов не встигав підняти руки для блоку й не міг завадити 69-му номеру запоріжців. Перший хибний кидок Бурки відбувся лише на 18-й хвилині. І якщо в першому таймі атакував «ЗТР» доволі примітивно, але ефективно: пас на Бурку – гарматний кидок останнього – гол, то в другому таймі запорізька машина запрацювала на повну потужність. У складі «ЗТР» забивали практично всі польові гравці, які виходили цього вечора на майданчик.

По ходу другого тайму відрив запоріжців становив навіть десять м’ячів (15:25). До кінця матчу полтавці змогли лише трохи скоротити різницю в рахунку в основному завдяки бійцівським якостям Олега Кумогородського – 22:30. Закономірна поразка «Динамо».

Команда відіграла доволі слабо, навіть ураховуючи відсутність Хаухи й силу суперника. Жоден із гравців так і не зміг продемонструвати свого потенціалу. Традиційно слабка гра в більшості (арбітри як ніколи щедро видаляли гравців «ЗТР» на дві хвилини), втрати м’яча в атаці, низький відсоток реалізації семиметрових. Гра показала, що полтавському «Динамо» ще багато над чим потрібно працювати і є до чого прагнути.

Просмотров: 1392 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0