Статистика сайту
Главная » 2010 » Октябрь » 11 » "Буревестник"-"Динамо". Взгляд с Луганска
23:19
"Буревестник"-"Динамо". Взгляд с Луганска

6 жовтня луганський клуб провів домашній матч з полтавською командою «Динамо». Протягом матчу «Буревісник» вів у рахунку, хоча перевага була не значною.
З перших хвилин гості почали атакувати, рахунок 0:2 тримався досить довго. Лише на 7-й хвилині «розмочити» його вдалося Максиму Карамишеву. Фортуна цього дня була не на боці луганчан: величезна кількість атак закінчувалася попаданням в штангу. Після двох голів Владислава Науменка «Буревісник» зрівняв рахунок – 3:3, а згодом вийшов вперед. Захист «Динамо» блокував господарів поля, які намагалися якомога ближче підібратися до воріт полтавців. Гравці обох команд багато фолили та грали не по-спортивному, звідси попередження та двохвилинні видалення. На останніх секундах першого тайму забиває Антон Левченко й тим самим виводить свою команду в лідери – 14:13. Після перерви ситуація на паркеті не змінилася. «Буревісник» атакував, команди робили швидкі переходи. Різниця в рахунку коливалася в межах 1-2 м'ячів то на користь підопічних Леоніда Левченка, то на користь «Динамо». Гарну техніку та результативну гру глядачам продемонстрували Олександр Коваль, Владислав Науменко та Павло Гноєвий. Останній за час другої половини зустрічі закинув у сітку воріт суперника 6 м'ячів. «Буревісник» почав щільніше грати в захисті, що часто приводило до зриву атак вихованців Андрія Портного. За хвилину до кінця матчу Максим Бегаль помиляється, м'яч потрапляє до рук Олега Кумогородського, який звів гру в нічию – 26:26.
«Команді не вистачає досвіду. Нам треба хоча б два роки пограти разом, а не змінювати склад кожного року», – прокоментував гру Леонід Левченко. Головний тренер «Буревісника» також зазначив, що команді треба працювати над своїми помилками та будь-що утриматися в Суперлізі.У свою чергу, гравець «Буревісника» Максим Бегаль, коментуючи гру, також вказав на те, що команда могла зіграти краще, якби не робила такої кількості помилок. «Наберемося досвіду – помилок стане менше. З молодою командою важко грати, хоча й цікаво», – сказав 23-й номер луганського клубу.