Архів записів
Главная » 2010 » Март » 17 » "Буревісник"-"Динамо": погляд з Луганська
09:54
"Буревісник"-"Динамо": погляд з Луганська
15 березня в межах 19-го туру Чемпіонату України з гандболу в спортивному комплексі «Старт» відбулася гра між луганським «Буревісником» та полтавським «Динамо».
Так вже склалося, що зустрічі цих двох клубів завжди проходять у напруженій обстановці, а справа на майданчику нерідко доходить до бійок. Цей матч не був виключенням, адже цього разу в залі було по-справжньому гаряче, а на полі кипіли пристрасті. Жодна з команд не хотіла поступатися, а тому спортсмени часто грали не по-спортивному. У першому таймі попередження отримали Сергій Сорокін та Євген Жук. З боку «Динамо» - Тимур Луценко, Сергій Мірошниченко та Сергій Серенко. На 23-й хвилині картку отримав тренер полтавців Андрій Портний, а за ним на 27-й – Геннадій Максимов. Сили були рівними. Гра протікала м'яч у м'яч. На перерву команди пішли з рахунком 11: 11.
У другому таймі напруга на паркеті не спадала, гра спортсменів ставала дедалі схожою на вільну боротьбу. Стрімкі атаки, жорсткі сутички, жага до перемоги – все це можна було побачити на полі. 17-й номер полтавської команди був вилучений і тепер змушений пропустити наступний матч. У «Буревісника» за небезпечну гру був видалений Максим Карамишев.
За двадцять секунд до закінчення гри луганці були на одне очко попереду та контролювали м'яч, але гості все-таки змогли провести швидку контратаку. Та зрівняти рахунок їм так і не вдалося. Сергій Сорокін своєю уважною грою та чудовою технікою перешкодив цьому. Фінальна сирена зафіксувала остаточний результат – 21:20.
«Сили як нашої, так і полтавської команди були однакові. Ми сьогодні перемогли лише психологічно. Рахунок 21:20 для гандболу є дуже малим», – так прокоментував гру воротар луганського клубу Сергій Сорокін.
«Наші хлопці - молодці. Боролися, жорстко грали», – похвалив своїх вихованців Леонід Левченко.
Кращим бомбардиром матчу став Максим Карамишев, який закинув у сітку суперника 6 м'ячів. На одне очко менше принесли своїй команді Ігор Ожигін та Сергій Троценко – вони забили по 5 голів.
Попереду на «Буревісника» чекає гра із донецьким клубом «Шахтар-Академією», яка відбудеться 20 березня на виїзді.
Склади команд
«Буревісник»: Є. Умовіст, С. Сорокін, О. Федоров, І. Ожигін (5), Р. Котелюк (1), П. Гноєвий (2), М. Карамишев (6), М. Гета, Є. Сологуб, К. Леміш, А. Пономарьов, С. Троценко (5), м. Регаль (1), Є. Жук (1).
Тренери: Л. Левченко, О. Леонтьєв, Г. Максимов.

«Динамо»: М. Дайментов, Б. Панченко, І. Крилов (1), Т. Луценко (1), М. Доленко (2), Д. Горський (1), Д. Грязнов, С. Мірошниченко (5), П. Бацман, І. Бондал (3), Д. Коваленко (3), С. Румянцев, С. Серенко (4).
Тренери: А. Портний, А. Мороз, Н. Шевчук.