Пятница, 26.04.2024, 07:11
Архів записів
Главная » 2011 » Ноябрь » 26 » Данський іспит провалено. «Скйерн»-«Динамо» 33:21 (14:7)
22:11
Данський іспит провалено. «Скйерн»-«Динамо» 33:21 (14:7)
Данський «Скйерн» повернувся у єврокубки вперше з 2007-го року. І повернувся більш ніж переконливо. На своєму майданчику данці перемогли одноосібного лідера цьогорічного чемпіонату України полтавське «Динамо».

Офіційний сайт данського клубу повідомляє, що гра з самого початку й до фінальної сирени перебувала під контролем «Скйерна», не зважаючи на те, що господарі перед матчем остерігалися маловідомого для них суперника з України. Адже українці мали перевагу в антропометричних даних. Хоча дебют видався більш-менш рівним – 6:5. А потім «Скйерн» зробив значний ривок – 12:6, якому сприяли кілька вдалих атак від Якобсена й Міккельсена, а також упевнена гра у воротах Вінклера. У ці хвилини данці були агресивними в нападі, а в захисті оборонялися по схемі 3:2:1. Подолання такої оборони викликало у полтавців суттєві труднощі. Перший тайм завершився з рахунком 14:7 на користь господарів.

Уже після першого тайму стало зрозуміло, хто стане переможцем. Головним питанням була лише підсумкова різниця у рахунку. Через десять хвилин після початку 2-ї половини Каспер Сондергаард довів рахунок до 23:9, що вже виглядало як справжній розгром.

«Скйерн» продовжував вести гру в високому темпі, а Томас Клітгаард і Андреас Тоудаль методично вражали ворота українців, довівши рахунок до 28:13.

У кінці матчу динамівці провели кілька вдалих атак і трохи скоротили рахунок – 33:21. Після матчу головний тренер «Скйерна» залишився задоволеним підсумковою різницею у рахунку. А один з героїв зустрічі Андреас Тоудаль, який закинув у ворота українців 8 м’ячів, відзначив, що стиль гри українських воротарів виявився доволі зручним для нього й вони не звикли до технічного виконання кидків, якими володіють данські гандболісти.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться через тиждень у Полтаві. Шанси динамівців на вихід у наступний раунд бачаться примарними. Але все ж побажаємо підопічним Андрія Портного достойно зіграти і взяти реванш за поразку на виїзді.