Архів записів
Главная » 2011 » Январь » 22 » Динамівський камбек, суперсейв Панченка і валідольна кінцівка
00:08
Динамівський камбек, суперсейв Панченка і валідольна кінцівка
Другу половину чемпіонату полтавське «Динамо» мало відкривати домашнім матчем проти свого найближчого переслідувача южненського «Портовика».
Напередодні гри господарі підсилилися трьома гандболістами – російськими легіонерами Коваленком і Пєсковим, а також правим крайнім броварського «Будівельника» Березанським. Усі новачки встигли прийняти участь у звітній грі. Але в старті з’явився лише Березанський. Не грали Кумогородський та лінійний Стариков.

Початок матчу видався рівним, але надалі на майданчику почала вимальовуватися перевага южненців, яка до ближче кінця першого тайму трансформувалася у комфортні шість м’ячів відриву (10:16). У полтавців не виходила гра у нападі, а захист нагадував прохідний двір. Не виручав і голкіпер Андреєв. На додачу до всього цього на 29-й хвилині команда втратила єдиного номінального лінійного Андрія Васюка, якого було вилучено за грубу гру. Хоча відразу по перерві арбітри відновили паритет, відправивши достроково відпочивати лінійного «Портовика» Максима Віжевського. «Динамо» поступово почало скорочувати рахунок. Кілька разів полтавці могли його зрівняти, але зробити їм цього не вдавалося аж до завершальної шестихвилинки. За чотири хвилини до кінця матчу табло висвітило 30:30 і тут розпочалося найцікавіше. Панченко парирує поспішний кидок Полторацького. Атака «Динамо» у  відповідь  - і тепер уже Крючков бере кидок Хаухи. Знову атака «Портовика» - втрата. Тим самим відповідає і Юрій Хауха, якого просто обікрали захисники «Портовика». Йде довга передача на Дмитра Согу, який виходить сам на сам з голкіпером «Динамо» Богданом Панченком. Часу у гравця южненців було вдосталь, але він не зумів переграти голкіпера, який у стрибку ногою дістав м’яч. Йшла 59-та хвилина зустрічі. Полтавці проводять свою атаку й напівсередній Фролов, який за відсутності номінальних лінійних був змушений виконувати їх роль, виводить «Динамо» вперед – 31:30. За сорок секунд до кінця матчу «Портовик» втрачає м’яча. Господарі неспішно його розігрують, поки судді не піднімають руку. Андрій Портний бере тайм-аут. До кінця матчу 19 секунд. Після хвилинної перерви «Динамо» розігрує м’яч явно пасивно і як наслідок його втрачає. На атаку у «Портовика» ще залишався час, але поспішив голкіпер Крючков, який в цілому відмінно відстояв гру. Намагаючись пошвидше доставити м’яча партнеру, він помилився й відправив його в аут. Сирена. Чергова перемога «Динамо».

Що ж до гри, то цілісною вона у виконанні полтавців не виглядала. Можливо, це було викликано появою аж трьох новачків, які проявили себе по-різному. Але якщо Коваленко й Пєсков у відповідальні моменти забивали (хоча й хибили достатньо), то у Олександра Березанського гра явно не пішла.

З такою грою ЗТР на виїзді не здолати. У Портного і його команди є п’ять днів на підготовку до того, щоб нарешті спробувати чинити гідний опір чемпіону країни.