Главная » 2010 » Май » 8 » "Динамо"-"Буревестник" 27:24
22:53
"Динамо"-"Буревестник" 27:24

Динамо: Панченко (Дайментов), Бондал (6), Горський (3), Грязнов (1), Доленко, Луценко (3), Мірошниченко (5), Румянцев (9), Сіренко

Буревісник: Умовіст (Сорокін), Котелюк, Левченко, Бегаль (3), Гета, Гноєвий (2), Жук (7), Карамишев (7), Ожигін (3), Скрипак, Троценко (2), Федоров

Турнірне становище: ЗТР — 52 очки, Портовик — 39, Будівельник — 32, Мотор −24, Буревісник — 22, Динамо — 18, Політехнік — 17, Шахтар-Академія — 0

У матчі 26-го туру гандбольної суперліги полтавське «Динамо» вдома приймало луганський «Буревісник». І хоча ця гра не могла вплинути на участь луганчан у єврокубках («Буревісник» вже забезпечив собі таке право), вона була досить важлива для визначення підсумкового місця команд у турнірній таблиці.

Динамівці ведуть боротьбу з донецьким «Політехніком» за шосту сходинку, а луганчани з «Мотором-ЗНТУ» — за четверту. Тому боротьба намічалася серйозна.

І початок зустрічі виправдав ці сподівання. З перших хвилин у полтавців пішла гра. Проходили атаки як з країв, так і в лінію. Як наслідок, «Динамо» вийшло вперед — 4:2. Але як виявилося, початок гри луганські гандболісти відвели на адаптацію. Надалі вони наздогнали «Динамо» і вийшли вперед — 7:9. Роль лідера у «Буревісника» взяв на себе Максим Карамишев. Ключовим моментом в першій половині матчу стало вилучення луганчанина Троценка. Граючи в більшості, полтавці спочатку наздогнали суперника, а потім Сергій Мірошніченко вивів нашу команду вперед — 10:9. Перевага в один м’яч збереглася до кінця першої половини матчу, яку «Динамо» завершило на свою користь — 13:12. Майже з сиреною підступний кидок полтавця Румянцева застав зненацька Умовіста.

У кінцівці першої половини стався й неприємний епізод — травму отримав Денис Грязнов, що не могло не турбувати в світлі того, що не грали у звітному матчі Бацман, Крилов і Коваленко. Але «Динамо» з честю вийшло з скрутного становища, провівши другу половину досить потужно. Пішов кидок у Сергія Румянцева, бездоганно виконував семиметрові Ігор Бондал, відкривався й закидав у ворота своїх колишніх одноклубників Сергій Мірошніченко. Та й наш голкіпер Богдан Панченко регулярно виручав команду. «Динамо» піймало кураж і не підпускало «Буревісник» ближче, ніж на 3-4 м’ячі. Тренер луганчан Леонід Левченко пробував переломити хід матчу з допомогою замін, у воротах періодично з’являвся Сорокін. Але й це не допомогло. Полтавці досить упевнено довели матч до перемоги. На останній хвилині гри «Динамо» і «Буревісник» обмінялися нереалізованими семиметровими (вище всяких похвал зіграли голкіпери) і фінальна сирена сповістила про чергову, вже третю поспіль перемогу підопічних Андрія Портного — 27:24. Полтавці продовжують зберігати за собою шосту сходинку, але вище за підсумками сезону навряд піднімуться.

Наступну гру наша команда проведе 17 травня в Запоріжжі проти «Мотора-ЗНТУ-ЗАС». А завершить сезон «Динамо» домашнім матчем проти «Портовика» з Южного.