Статистика сайту
Главная » 2010 » Декабрь » 11 » "Динамо"-"Буревісник" 26:23(13:10)
20:27
"Динамо"-"Буревісник" 26:23(13:10)

До матчу проти луганського «Буревісника» господарі підійшли з кадровими втратами. У попередньому матчі важку травму отримав Сергій Румянцев, який спостерігав за грою на милицях. Також був відсутнім у стартовому протоколі один із лідерів сьогоднішнього «Динамо» Олег Кумогородський. У луганчан не зміг прийняти участь у матчі Павло Гноєвий.

Початок гри видався доволі впертим. «Динамо» хоч і перебувало постійно попереду, але «Буревісник» не давав полтавцям розслабитися бодай на хвилину. І лише в другій половині першого тайму динамівці вирвалися вперед на чотири м’ячі. А на 27-й хвилині трапився епізод, який досить суттєво вплинув на подальшу гру. Лідеру луганців Максиму Карамишеву здалося, що його надто активно атакував розігруючий «Динамо» Юрій Хауха й він вирішив сам поквитатися з опонентом, відмахнувшись від Хаухи. У результаті цього на майданчику ледь не розпочалася бійка, але пристрасті доволі швидко вщухли. Жіноча бригада арбітрів, щоб не втратити контроль над грою, прийняла вольове рішення – дві хвилини за грубу гру для Хаухи й вилучення до кінця матчу для Карамишева. До кінця тайму луганчани раз розіграли більшість і скоротили відрив до «-3» - 13:10.

Другий тайм проходив по сценарію першого. І в його середині Максиму Бегалю атакою в лінію вдалося встановити рівновагу – 18:18. Але потім у «Буревісника» пішла п’ятихвилинна серія без закинутих м’ячів, а «Динамо» відзначилося чотири рази – 22:18. Особливо старалися Дмитро Горський і Тимур Луценко, які своїми швидкими відривами наприкінці матчу не залишили гостям жодного шансу.

У луганців варто відзначити голкіпера Коваля, який нейтралізував п’ять-шість чистих виходів сам на сам. А також ветерана Сергія Троценка, який прийняв рішення повернутися в гандбол і з вісьмома м’ячами став найрезультативнішим у своїй команді. Голкіпер полтавців Богдан Панченко традиційно відіграв матч на доволі високому рівні.

0
Хауха его спровоцировал. А Максим не выдержал и ответил. Но подобных эпизодов в каждой игре можно насчитать по несколько штук. Других игроков "Буревестника" во втором тайме бывало и пожестче встречали. Но они не бросались на обидчика. Возможно, какие-то старые личные счеты Карамышева и Хаухи.