Статистика сайту
Главная » 2011 » Ноябрь » 17 » "Динамо" громить у Луганську "Буревісник"
23:16
"Динамо" громить у Луганську "Буревісник"

Чималу частину своїх м'ячів «Динамо» провело на контратаках і відривах «один в один», що для немолодої полтавської команди виглядало не зовсім властивим.
Сьогодні в Луганську був зіграний черговий матч Суперліги, в якому «Буревісник» приймав лідера турнірної таблиці – полтавське «Динамо». До гри було багато надій, що луганчани зупинять непереможну в нинішньому сезоні команду Андрія Портного (тим більше, що полтавчани в Луганську вже давно не вигравали), але сам поєдинок особливих шансів «Буревіснику» не залишив.
Старт зустрічі пройшов у рівній боротьбі: луганчани завдяки голу з семиметрової позначки від Троценко забили першими, але тут же пропустили у свої ворота три м'ячі. Відставання господарів у два пункти зберігалося до середини першого тайму, після чого у ворота Мороза влетіло п'ять сухих голів, і з 7:9 рахунок зріс до 7:14. Варто сказати, що чималу частину своїх м'ячів «Динамо» провело на контратаках і відривах «один в один», що для немолодої полтавської команди виглядало не зовсім властивим. Леонід Левченко, взявши тайм-аут, зумів відкоригувати командні дії, і кінцівка першого тайму знову пройшла на рівних, а на перерву суперники пішли за рахунку 15:20. Відзначаємо трудові голи Науменко, котрий кілька разів успішно зіграв на добиванні, і традиційно швидкісні результативні виходи до воріт Волобуєва.
Різниця в п'ять м'ячів аж ніяк не говорила про дострокове загальному успіху «Динамо», тому не дивно, що початок другого тайму команди почали в тих же складах, що і перший. Але, поступово перевага гостей почала збільшуватися, і перемога полтавців стала визначена. У складі гостей на майданчику почали з'являтися резервісти, яких, враховуючи досвід, можна називати так лише умовно, та і Леонід Левченко дав пограти Лемешу і Громовскому, які дебютували в домашніх матчах поточного сезону. «Буревісник» почав втрачати в командою швидкості, тоді як «Динамо» продовжувало підтримувати високий темп, як і раніше успішно використовуючи не тільки позиційні атаки, а й контргру. Провальним для наших хлопців знову вийшла середина другого тайму, коли з 19:26 рахунок зріс до 21:38. Не обійшлося і без традиційних для зустрічей «Буревісника» і «Динамо» вилучень, які, щоправда, вийшли ігровими: на 57-й хвилині у господарів майданчик залишив Мірошниченко, а на 60-й хвилині – Фролов у гостей. Підсумок матчу – 26:42.
Найрезультативнішим гравцем матчу став найкращий бомбардир гостей Олексій Пєсков, який відзначився в Луганську 11 разів, вийшовши і в кращі бомбардири Суперліги. У складі «Буревісника» 9 голів забив найрезультативніший гравець нашої команди Євген Волобуєв.
«Буревісник» - «Динамо» 26:42 (15:20)
«Буревісник» (стартовий склад): 1.Мороз - 13.Іванов, 20.Псьол, 87.Пономарьов, 22.Науменко, 7.Волобуєв, 3.Янковський. Виходили на майданчик: 77.Третинко - 11.Троценко, 8.Скріпак, 99.Нікулін, 2.Левченко, 5.Лемеш, 10.Громовський, 33.Мірошніченко. Запас: 18.Федоров. Головний тренер – Леонід Левченко.
Голи: 8 - Волобуєв; по 4 - Іванов, Науменко, по 3 - Троценко, Псьол, 2 - Скрипак, по 1 - Янковський, Мірошниченко.
«Динамо» (стартовий склад): 20.Бражнік - 13.Кумогородський, 2.Пєсков, 10.Хауха, 6.Фролов, 23.Гончаров, 31.Коваленко. Виходили на майданчик: 7.Гірський, 9.Оніщук, 11.Старіков, 14.Косяк, 18.Бабенков, 27.Березанський, 71.Наталюк, 88.Васюк. Запас: 12.Камишов. Головний тренер - Андрій Портной.
Голи: 11 - Пєсков, 6 - Фролов; по 5 - Кумогородський, Гончаров, Коваленко; по 3 - Гірський, Березанський, 2 - Васюк, по 1 - Стариков, Косяк.