Пошук
Статистика
Архів записів
Статистика сайту
Главная » 2015 » Ноябрь » 14 » "Динамо" не склало конкуренції ЗТР в жодному з таймів
13:04
"Динамо" не склало конкуренції ЗТР в жодному з таймів

13 листопада у черговому матчі чемпіонату України з гандболу серед команд чоловічої Суперліги "Динамо-Полтава" на своєму майданчику програло ЗТР (Запоріжжя) - 14:36 (5:22).

Перший тайм матчу став найменш результативним, напевно, в усій історії полтавської гандбольної команди - лише 5 м'ячів побувало у воротах суперників. Кращими снайперами "Динамо-Полтава" у цій грі стали Артем Визір і Михайло Павлюков - вони закинули по 3 м'ячі. По 2 м'ячі - в активі Андрія Абрамова, Дениса Мухіна і Олександра Пихулі, по одному м'ячу закинули Ігор Онас і Дмитро Ростовський.

Становище команд у Суперлізі: ЗТР (Запоріжжя) - 12 очок після 6 матчів (м'ячі - 215:96), "Мотор" (Запоріжжя) - 10 очок після 5 матчів (174:67), ЦСКА (Київ) - 10 очок після 7 матчів (212:200), ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя) - 6 очок після 6 матчів (176:173), "ЗТР-Буревісник" (Запоріжжя) - 6 очок після 7 матчів (164:201), "Динамо-Полтава" - 2 очка після 6 матчів (110:188), ГК "Суми" - 0 очок після 1 матчу (0:10), КДЮСШ ім. Ю.Кутенка-ЛДУФК-Політехнік" (Львів) - 0 очок після 8 матчів (136:252).

Нині кращими снайперами "Динамо-Полтава" у чемпіонаті України є Артем Визір - 25 м'ячів і Михайло Павлюков - 22 м'ячі.