Четверг, 25.04.2024, 01:43
Архів записів
Главная » 2010 » Ноябрь » 16 » "Динамо"-"Портовик" 24:23. Скандальная игра завершается в пользу полтавчан
00:16
"Динамо"-"Портовик" 24:23. Скандальная игра завершается в пользу полтавчан
Динамо (Полтава) – Авіатор (Київ) – 24:23 (12:12)

Динамо: Дайментов, Панченко, Андрєєв, Бондал, Васюк (4), Горський (1), Доленко, Євдокімов Артем (2), Кумогородський (9), Луценко, Мірошніков, Разінков, Румянцев, Старіков (2), Фролов (1), Хауха (5).
Авіатор: Русинов, Висоцький, Абрамов (2), Євдокімов Антон (1), Ісанчук (5), Ковальчук, Кузьменко, Кульчицький (3), Макаренко (3), Маслюковський, Мелкошвілі (6), Мельник, Пилипенко (2), Щербак, Гладун (1).
15 листопада. Полтава. СК "Динамо”. 400 глядачів

Початок зустрічі склався для господарів за схожим сценарієм як і з чемпіоном. Динамівці дали можливість гостям піти у відрив 2:5. У цей час лідерські функції у гостей на себе взяв найкращий бомбардир "Авіатора” Зуріко Мелкошвілі. Саме його три м’ячі дозволили киянам створити невелику перевагу. Не цурався грузин і гри у захисті – його основною задачею було персонально грати з нашим розігруючим Юрієм Хаухою. І чесно кажучи, свою справу він виконував добре. До середини тайму зусиллями Васюка, який забивав як з гри, так і з семиметрової позначки, полтавці все ж відновили рівновагу. А вперше у зустрічі вийшли вперед аж на двадцять третій хвилині. М’яч закинув Хауха. Однак наростити перевагу нашим гандболістам не вдалося. Команди обмінялися голами, а вдало виконаний семиметровий за двадцять секунд до закінчення тайму у виконанні все того ж Васюка підбив підсумок першої половини – 12:12.

Друга частина гри розпочалася за сценарієм першої. Знову швидкий ривок гостей у рахунку 12:14. А у наших хлопців як на зло збився приціл. Та ще й на додачу кураж спіймав голкіпер киян Сергій Русинов. Все це у купі дало те, що гандболісти "Динамо” не могли розпечатати ворота гостей у другій половині рівно вісім хвилин! Треба лише дякувати фортуні, що за цей час особливою точністю не вирізнялися й авіатори. Знову гра з різницею у один-два м’ячі. Наші гандболісти щосили намагаються зрівняти рахунок. Вдруге у матчі це їм вдається на сорок дев’ятій хвилині, коли сильний кидок Фролова досяг мети. І знову гра м’яч в м’яч. Кожна помилка може стати вирішальною. У цей момент з найкращої сторони проявив себе наш голкіпер. За рахунку 18:19 на користь гостей Михайло Дайментов виграв мікродуель у гравця "Авіатора”, який виходив один на один. Вдала гра воротаря підбадьорила наших хлопців, які за сім хвилин до завершення матчу зусиллями Кумогородського виходять вперед 21:20. Саме Олег взяв на себе роль забивали в останній відрізок гри. А за п’ятдесят секунд до завершення матчу його влучний семиметровий востаннє у матчі вивів полтавчан уперед.

У заключні секунди залишалося вдало відзахищатися. На перший погляд здалося, що команда справилася з цією задачею – м’яч перетнув центральну лінію і покотився за межі поля. У цей час головний тренер "Динамо” Андрій Портной бере тайм-аут. Судді показують хвилинну перерву. З цим не погоджується Андрій Мельник, який вдруге у матчі погрожує суддями зняти команду й піти геть у роздягальню. Виявилося, що м’яч вийшов саме від нашого гравця, тому брати тайм-аут коучу господарів було заборонено правилами. За секунду до сирени останній шанс зрівняти рахунок мав саме Мельник. Він вирішив сам виконати дев’ятиметровий, адже час гри вже сплив, але м’яч після його кидка пролетів поруч зі стійкою.

Після цієї перемоги "Динамо” залишається на другій сходинці української суперліги і йде на невеличкі канікули у гарному настрої. Наступну гру наші земляки проведуть на виїзді у Донецьку 6 грудня проти "Політехніка". А вдома команду можна буде побачити 11 грудня в грі проти луганського "Буревісника".