Архів записів
Главная » 2013 » Сентябрь » 2 » Екс-динамівці не перемагають
12:36
Екс-динамівці не перемагають
Поки майбутнє полтавського гандбольного клубу Динамо невизначене і поністю покрите таємницею, уболівальникам тільки і залишається, що стежити за виступами колишніх гравців Динамо, які приносили йому користь зовсім недавно. Хоча така невизначеність все більше лякає, адже чемпіонат стартує вже 14 вересня. А від полтавців ні слуху, ні духу.
Тим часом, У Бресті ( Білорусь ) відбувся шостий міжнародний турнір «Кубок Беєгазпромбанку - 2013» , в якому окрім господарів - БГК ім. Мєшкова, брали участь також 12-кратний чемпіон Росії - ГК «Чеховські ведмеді», чемпіон Македонії - «Вардар» ( Скоп'є) і запорізький ЗТР .
У перший день турніру ЗТР зустрівся з командою господарів. У першому таймі йшла рівна боротьба. На 28-й хвилині українці повели в рахунку - 10:9, але переваги не втримали і пішли на перерву, програючи 10:11. У другому таймі на майданчику домінували представники гандбольного Бресту. До 38-ї хвилини Брест відірвався на п'ять м'ячів - 17:12. А завершився матч перемогою БГК ім. Мєшкова з рахунком 28:18. За ЗТР грали всі чотири колишніх полтавця - Пєсков, Тюкін, Пронін і Фролов. Але відзначиться вдалося тільки Тюкіну, та й то - всього один раз. У той же день «Вардар» завдав поразки «Чеховським ведмедям» у драматичному поєдинку - 33:32 .
У другий день турніру ЗТР зустрівся з «Чеховськими ведмедями». Запорожці почали матч добре, на 20-й хвилині рахунок був 10:8 на їхню користь. Але після цього настав провал - ЗТР програв відрізок з рахунком 0:8. Оговтатися від такого нокдауну запорожці не змогли. Відзначимо гру воротаря чеховців - досвідченого Олега Грамса. Голкіпер збірної Росії тягнув майже всі м'ячі, які летіли у ствір його воріт. На 41 -й хвилині запорожці програвали 17:26. До кінця матчу змогли скоротити відставання до п'яти пунктів, але не більше того - 27:32 . У ЗТР по три рази відзначилися Пєсков і Фролов, один гол на рахунку Проніна. А БГК ім. Мєшкова і «Вардар» зіграли у другий ігровий день внічию - 28:28 .
У заключний день турніру запорожці поступилися «Вардару» - 22:26, а БГК ім. Мєшкова програв «Чеховським ведмедям» - 27:29 .
Підсумкове становище: «Вардар» - 5 очок , «Чеховські Ведмеді » - 4, БГК ім. Мєшкова - 3, ЗТР - 0 .
Ще один  гравець, який колись представляв такий бренд, як команда динамо  - Олексій Шіндін тим часом на турнірі в Запоріжжі зі своїми «Пермськими ведмедями» посіли друге місце на міжнародному турнірі, програвши у фіналі господарям з «Мотора» - 32:35. Олексій став найрезультативнішим гравцем фіналу у своїй команді - він відзначився шість разів.
Просмотров: 1231 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0