Архів записів
Главная » 2013 » Октябрь » 1 » І знову поразка ...
14:20
І знову поразка ...

У поєдинку третього туру гандбольної Суперліги полтавські динамівці вдома поступилися команді ЗНТУ-ЗАС з різницею у шість м'ячів.

Динамо - ЗНТУ- ЗАС - 25:31 (11:17)
Динамо: Бражник (Дайментов, Дендеберя), Визір, Головашич, Дич, Євдокимов, Качура, Пономарьов (1), Бабенков (1), Васюк (3), Горський (1), Занімонець (4), Хауха (2), Цокало (2), Педан (11).

Дозаявка чотирьох досвідчених гравців, яку керівництво зробило напередодні цього матчу, вселяла надію на позитивний підсумок. Однак, долю зустрічі було вирішено вже в першому таймі, під час якого гості із Запоріжжя деякий час лідирували з різницею у сім м'ячів. Прибулі гравці, судячи з усього, форму підтримували самостійно і тому ще не готові в повній мірі демонструвати увесь свій потенціал. Порадував лише розігруючий Педан, який самотужки закинув у ворота суперника 11 м'ячів. Знову варто відмітити Віталія Занимонця, який до восьми м'ячів у ворота ЗТР додав чотири, закинуті у ворота ЗНТУ.
У другому таймі здавалося, що гравці Динамо нащупали свою гру. Полтавцям вдалося скоротити відрив навіть до трьох м'ячів. Але у підсумку третя поразка поспіль. На цей раз з рахунком 25:31.

Фото zntu-zab.com

Просмотров: 691 | Добавил: Admin | Теги: динамо, гандбол, полтава | Рейтинг: 0.0/0