Главная » 2015 » Июнь » 29 » Спортивні журналісти відзначили професійне свято грою в пляжний футбол
16:35
Спортивні журналісти відзначили професійне свято грою в пляжний футбол

7 червня полтавські журналісти відсвяткували своє професійне свято, зігравши на березі Ворскли в пляжний футбол.

На цей раз це був не турнір, а просто дружній матч, головною метою якого було спілкування колег у неформальній обстановці.

Варто відзначити, що крім професійного свята був ще один гарний привід. Не так давно у сім'ї одного з журналістів сталося поповнення. Оминути таку подію було б неправильним. Тим більше залишити без подарунка. Від колег новоспечений батько отримав дитячий візок Anex, придбаний на сайті http://abo.ua/new-strollers/anex/.

Перед початком поєдинку журналісти поділилися на дві команди і зіграли чотири тайми по десять хвилин. Варто відзначити, що пісок був настільки гарячий, що журналісти просто були змушені бігати по полю, щоб уберегти свої ноги від опіків. У коротких перервах між таймами учасники ділилися враженнями від проведених ігрових хвилин і налаштовувалися на боротьбу на наступному ігровому відрізку. «Акули пера» і мікрофона намагалися отримати заряд позитивних емоцій. Незважаючи на те, що серед журналістів немає професійних футболістів, деяким ефектним взяттів воріт позаздрили б навіть досвідчені майстри!

У підсумку, перемогу святкувала команда Володимира Геращенка, а сам капітан став автором чотирьох забитих м'ячів. Саме результативна гра форварда головою дозволила його команді зробити камбек і вирвати перемогу у суперника в останньому періоді ― 10:9.

Ну а кращим гравцем матчу за версією журналістів, став воротар команди Андрій Іванов. Журналіст прес-служби футбольного клубу «Ворскла» неодноразово рятував свою команду протягом всього матчу, а два поспіль геніальних сейви в кінцівці зустрічі не дозволили супернику зрівняти рахунок.

Хочеться подякувати всіх учасників цього прекрасного матчу за позитивний настрій і приємно проведений час! А також відзначити «Фонд братів Павличенків», обласну федерацію пляжних видів спорту і особисто Вадима Коблицького за допомогу в проведенні матчу.