Суббота, 20.04.2024, 16:15
Архів записів
Главная » 2011 » Декабрь » 9 » Васюк приносить перемогу полтавцям на останніх секундах. «Мотор»-«Динамо» 27:28 (12:13)
20:49

Дебютні хвилини матчу пройшли доволі нервово. Першими опанувати себе змогли запорізькі гандболісти, які повели у рахунку 4:1.

Тон атакувальним діям «Мотора» у ці хвилини задавав російський легіонер Олексій Каманін. Поступово динамівці прийшли в себе й змогли вирівняти гру, а згодом і вийти вперед на два м’ячі – 7:9. Роль лідера у полтавців взяв на себе Віктор Коваленко. Напружена кінцівка першої половини матчу принесла мінімальну перевагу «Динамо», якої досягли полтавці лише в останній атаці зусиллями все того ж Коваленка.

Другий тайм проходив не менш напружено. Перевага полтавців постійно коливалася у межах 1-2 м’ячів. У «Мотора» непогано увійшов у гру воротар Сапун, який виграв кілька дуелей у своїх полтавських опонентів. Найцікавіше ж розпочалося за дві хвилини до фінальної сирини. Олексій Пєсков кидком з дев’ятиметрової лінії виводить «Динамо» вперед – 25:26. У своїй атаці запоріжці забивають з позиції лівого крайнього. Атака ж підопічних Андрія Портного призводить до семиметрового, який упевнено реалізує Андрій Васюк – 26:27. До кінця матчу залишається хвилина й десять секунд. «Динамо» тримає оборону, але стримати гравців «Мотора» не в змозі. На дві хвилини вилучається хтось із полтавців та ще й Остроушко виходить на лінію семиметрового кидка. Але Вадим Бражник, який за кілька хвилин до цього замінив Камишова, переграє Остроушка. Але м’яч залишається у гравців «Мотора», які таки розігрують зайвого – 27:27.

До кінця матчу 11 секунд і Андрій Портний бере тайм-аут. У попередніх матчах, навіть якщо результат гри було вже вирішено, полтавці неодноразово відпрацьовували свої атаки в умовах браку часу.

В останній атаці Юрій Хауха вивіреною передачею знайшов у лінії Васюка, який і поставив переможну крапку – 27:28. Гравці «Мотора», очевидно, очікували кидка від когось з високих «Динамо» й такий розіграш не чекали. Після фінальної сирени полтавці раділи так, немов виграли Лігу чемпіонів. Зрозуміти таку радість наших хлопців можна. Адже вони доволі давно не вигравали на майданчику «Мотора». А в минулому, найуспішнішому сезоні, програли там усі три матчі з урахуванням кубкового. І ось неприємна серія перервана.

Просмотров: 925 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Антипортной
0
Хороший матч. Респект Портному за тайм-аут, Хаухе за передачу, Васюку - за исполнение.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.