Вторник, 13.11.2018, 18:35
Вітаємо Вас Гость | RSS
Неофіційний сайт
Форма входу
Пошук
Статистика
Архів записів
Статистика сайту
Главная » 2014 » Март » 22 » Вітроустановки, під'єднані до мереж
22:00
Вітроустановки, під'єднані до мереж

ВЕУ, під’єднані до енергомереж, передбачають зв’язок з будь-якою енергетичною мережею, що поставляє вітроустановці активну й реактивну потужність для забезпечення запуску, роботи й контролю вітроагрегата.

Це означає, що електроенергія, вироблена ВЕУ, надходить безпосередньо в мережу. ВЕУ починають виробляти енергію при певній швидкості вітру – звичайно близько 4 м/с для більшості сучасних установок. Пусковий струм береться з мережі й використовується для синхронізації генератора ВЕУ. Це означає, що якщо мережа відключена, то вітроагрегат не може виробляти енергію.
Фірми або приватні особи встановлюють одну або декілька великих ВЕУ й, з’єднуючи їх з електромережею, продають електроенергію енергетичним компаніям, одержуючи при цьому непоганий прибуток. У випадках, коли енергія витрачається безпосередньо на потреби виробництва й при цьому енергії, що виробляється ВЕУ, не вистачає, є можливість одержувати її з мережі. Якщо ж ВЕУ повністю забезпечує виробництво необхідною електроенергією при наявності надлишку, то надлишок енергії надходить в мережу.
Якщо потрібно під’єднати вітроагрегат до централізованої енергетичної мережі, необхідно з’ясувати, чи досить у мережі потужності для прийому енергії від ВЕУ. Залежно від потужності енергомережі вибирають потужність ВЕУ. Звичайно максимальна потужність ВЕУ не повинна перевищувати 20% потужності енергосистеми. Це необхідно для підтримки стабільності роботи системи й параметрів частоти й напруги в мережі енергопостачання. Вартість приєднання до енергетичної мережі залежить від її місця розташування й потужності. Очевидно, що вартість під’єднання буде вищою у випадку, якщо потужності мережі недостатньо, тому що потрібно буде збільшити потужність енергомережі, що може виявитися технічно нездійсненним. У цьому випадку в під’єднанні ВЕУ до мережі буде відмовлено.

Строительный портал "Зодчество"

Просмотров: 488 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]