Архів записів
Главная » 2013 » Ноябрь » 19 » Запорізька "Хорта" громить ДЮСШ №1
17:27
Запорізька "Хорта" громить ДЮСШ №1

Свій другий матч у гандбольній Лізі-Дніпро провели вихованці полтавської ДЮСШ №1. Нагадаємо, що в матчі першого туру молоді полтавські гандболісти поступилися донецькому «Політехніку» - 17:23.
У наступному матчі суперником полтавців став запорізький клуб «Хорта». За перший тайм гравці ДЮСШ №1 змогли провести тільки шість точних атак, на які "Хорта" відповіла п’ятнадцятьма. У другому таймі запоріжці збільшили свою перевагу – 13:32. Знову поразка нашої команди. Наступну гру ДЮСШ №1 проведе 24 листопада проти «Мотор-ДЮСШ-3». А даний же матч наші земляки провели у такому складі:
ДЮСШ №1: Бородай, Кривошей, Абрамов (2), Аксьонов, Зозуля, Кошовець, Мухін, Нестеренко, Павлюков (2), Піхуля (4), Сенько (3), Смеречук (1), Стешин (1), Чучко, Шибковський.

Просмотров: 669 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0