Пятница, 19.04.2024, 22:16
Архів записів
Главная » 2011 » Июль » 5 » Згадуючи минуле. Рік 1997-й. СКА (Львів) – Динамо (Полтава) 27:34 (12:18), 27:22 (15:10)
18:03

СКА (Львів) – Динамо (Полтава) 27:34 (12:18), 27:22 (15:10)

16 і 17 січня 1997 року. Львів. Спортзал СКА Прикарпатського військового округу. 150 глядачів.

СКА: 1. Сергій Янковський, 4. Олександр Ківернік, 5. Роман Пронюк, 6. Микола Грес, 7. Мар’ян Маркович, 8.  Дмитро Качинський, 9. Андрій Кузьо, 11. Олександр Уткін, 13. Віктор Новосельчак, 14. Мирон Кухар, 15. Ігор Надточий, 16. Віталій Штирхун.

Тренер: Віктор Кужава.

Динамо:  1. Сергій Левенко, 3. Олег Силка, 4. Володимир Доценко, 5. Юрій Панкратов, 6. Юрій Жмурко, 7. Василь Кащенко, 8. Сергій Фірсов, 10. Ігор Бондал, 11. Дмитро Олексієнко, 13. Євген Донськой, 15. Сергій Кульчицький, 16. Ігор Подволоцький, 17. Руслан Синицин.

Тренер: Олексій Попович.

Судді: В. Головатий, І. Урста (Черкаси).

Інспектор: Є. Мащенюк (Тернопіль).

Ігри 16 і 17 січня дуже відрізнялися одна від одної. Саме ці матчі у Львові з аутсайдером – СКА показали, що динамівський клуб тільки на шляху до станволення. Стабільність – це майстерність. Ось чого не вистачило полтавцям аби поїхати додому з двома перемогами, а не з однією. У першому матчі наші земляки вже на початку зустрічі повели в рахунку. Досить активним був Бондал, який і відкрив рахунок вже на 1-й хвилині. Протягом всієї гри динамівці володіли ініціативою і здобули перемогу – 34:27.

Друга зустріч ще раз показала «ахілесову п’яту» наших земляків – нестабільність, через яку динамівці перебувають не так високо у турнірній таблиці, як хотілося б. Команду неможливо було впізнати. Вже у перші десять хвилин рахунок став 4:0 на користь львів’ян. Полтавці ж лише на 11-й хвилині спромоглися розмочити рахунок (Кащенко). Нарешті почав забивати Бондал, потім Фірсов, Та було вже занадто пізно. До завершення гри тримався постійний розрив у рахунку в 3-7 м’ячів на користь львів’ян. Хоча мав місце момент, коли можна було переломити хід поєдинку. Нашим землякам вдалося скоротити відрив до двох м’ячів – 16:18. На жаль, скористатися нагодою динамівці не зуміли. Повторна гра зафіксувала перемогу господарів – 27:22.

Тепер Динамо, набравши 12 очок, посідає передостаннє місце. Замикати ж таблицю продовжують армійці Львова. У них на 7 очок менше, ніж у полтавців. Після матчу тренери поділилися своїми враженнями.

Олексій Попович, тренер Динамо:

- СКА – далеко не аутсайдер. Підтвердження цьому – нічия з одним із лідерів – «Шахтарем». Зіграли вкрай погано у другій зустрічі. Це була найгірша зустріч у нинішній першості. Все вищесказане говорить про брак майстерності. Будемо робити висновки і виправляти помилки. Діями своїх підопічних незадоволений. Та не дивлячись ні на шо, будемо боротися за 5-6 місця.

Віктор Кужава, тренер СКА:

- Дуже радий, що вирвали в другій грі перемогу. «Динамо» мене здивувало. Що сталося з полтавцями не знаю. Звичайно ми розуміємо, що за нинішнього стану справ уникнути прощання з лігою не вдасться, але попсувати нерви іншим будемо старатися. У динамівців відзначив би Бондала і Кащенка, а особиливо їх дії в першому матчі, як і сам матч.