Четверг, 02.05.2024, 01:08
Архів записів
Главная » 2011 » Июнь » 20 » Згадуючи минуле. Сезон 1997/98. «Динамо» (Полтава) – "ЦСКА" (Київ) 24:22 (12:8), 23:23 (12:9)
22:22
«Динамо» (Полтава) – ЦСКА (Київ) 24:22 (12:8), 23:23 (12:9)

«Динамо»: 1. Сергій Левенко, 16. Ігор Подволоцький, 3. Олег Силка, 4. Володимир Доценко, 5. Юрій Панкратов, 6. Юрій Жмурко, 7. Василь Кащенко (кап.), 8. Сергій Фірсов, 10. Ігор Бондал, 11. Дмитро Алексєєв, 15. Сергій Кульчицький, 17. Руслан Синицин.

Старший тренер: Олексій Попович.

«ЦСКА»: 12. Андрій Куряшей, 16. Ігор Рябцев, 3. Олег Онищенко, 4. Дмитро Мельничук, 5. Олег Камелик, 6. Андрій Васюк, 7. Сергій Зубенко, 9. Андрій Мельник (кап.), 10. Олександр Косяк, 14. Володимир Стадник, 15. Олексій Шпак.

Старший тренер: Борис Чижов.

Судді: Василь Пюрко, Тарас Осадний (м. Волочеєвськ).

Інспектор: Олександр Балан (м. Київ)

Несподіванки цих, безперечно, цікавих поєдинків розпочались ще на по­чатку першого матчу, адже першу зустріч планувалось розпочати у неділю о 13.00, а на майданчик гравці обох команд вийшли лише... через 3 години. Справа а тому, що армійці вирішили прибути до Полтави в день гри і трішки прорахувались. Прикрий випадок стався на шляху до нашого міста. Деякі несправності автобуса змусили перенести матч на 16 годину. То­му гравці ЦСКА прибули, як говорять, з корабля на бал. Що ж. дійсно не позаздриш київським майстрам ручного м'яча.

Дебют зустрічі був дещо нервозним. Підтвердженням цих слів є той факт, що гравці обох команд провели по три безуспішні атаки на ворота суперників. А перший м'яч був взагалі проведений на 4 хвилині матчу. Це стало ніби «заводним ключем» для динамівців, які почали штурмувати ворота гостей, армійці ж в перші хвилини зустрічі виглядали дещо розгублено, але кияни не відпускали  в рахунку полтавців ніж нa один м’яч. Таке протистояння тривало до десятої хвилини першого тайму. І тут воротарю "Динамо" Сергію Левенку набридло таке розгортання подій, він вирішив засмутити киян, взявши три семиметрові поспіль. Своєю чудовою грою Сергій надих­нув своїх товаришів по команді і вони його не підведи. Стрімкі і результативні атаки гос­подарів довели рахунок першого тайму до 12:8.

Особливо того дня на був "на коні" капітан наших земляків Василь Кащенко в активі якого 10 закинутих м'ячів! Але не гірше грав і його колега-суперник Андрій Мель­ник, безумовно кращий у складі гостей. Полтавці впевнено крокували до перемоги, не дозволяючи армійцям скоротити відрив у ра­хунку навіть до чотирьох м'ячів. Лише за хвилину до фінального свистка арбітра матчу підопічні Олексія Поповича змусили свого тренера трішки понервувати. Але зустріч за­кінчилася, як і мало бути. Заслужена перемо­га "Динамо" - 24:22.

Друга гра виявилась чи не найцікавішою і захоплюючою у всьому чемпіонаті, за участю наших земляків. Адже ніхто не зміг здога­датись, що динамівці, ведучи в рахунку на по­чатку зустрічі 5:0, доведуть зустріч до нічиєї Але про все по порядку. Впевнена гра воро­таря "Динамо" і всієї команди у захисті дала свої плоди. Кияни змогли відкрити рахунок своїм закинутим м’ячам лише на 6-й хвилині. Але різницю п'ятиочкового бар'єру, створе­ного полтавцями, гравці ЦСКА ніяк не могли подолати – 6:1; 8:3.

Лише в кінці першої половини зустрічі гості дещо налагодили свою атакуючу лінію і спромоглись піти на перерву, програючи лише 3 м’ячі – 12:9.

Не дивно, що другий тайм розпочався ма­сованими атаками киян, які поступово зна­ходять свою гру і вперше на 8-й хвилині дру­гого тайму перевага господарів у матчі стала мінімальною - 16:15, більше того, у ворота "Динамо" призначається семиметровий штрафний кидок. Вперше в цій зустрічі армійці були такі близькі, аби зрівняти раху­нок матчу. На майданчику з'являється Ігор Подволоцький - другий воротар «Динамо». На відстані семи метрів від Ігоря стояв з м'ячем Володимир Стадник; Хто виграє цю дуель? Чи зрівняється рахунок зустрічі? Свис­ток арбітра і Володимир виконує кидок вище воріт. Але на цьому напруга поєдинку не спадає. Полтавці продовжували вести в рахун­ку, але різниця була мінімальною, динамівцям не вдалося відірватися від суперників.

Апогей же настав за хвилину до завершення двобою, після того, як гості нарешті зрівнюють рахунок - 22:22, грати залишаєть­ся лише 30 секунд. І полтавці проводять результативну атаку 23:22. Гостям залишаєть­ся 13 секунд на відповідь, і за дві секунди до фінальної сирени арбітр зустрічі призначає у ворота "Динамо" дев'ятиметровий штраф­ний кидок. Полтавці вишикували стінку, але фортуна цього дня усміхнулась гостям. - Андрій Мельник зміг перехитрити стінку і відправити м'яч у лівий від воротаря кут.

Після фінального свистка армійці не приховували своїх радощів, динамівці були трішки розчаровані.

По закінченню матчів обидва наставники команд дали короткі інтерв’ю читачам на­шої газети.

Борис Миколайович Чижов («ЦСКА»):

- Результатом двох ігор не задоволений. Скажу відверто, що розраховували на більше, адже завдання, котре стоїть перед командою досить важке - потрапити до розіграшу єврокубків. Щодо полтавців, то це досить цікава команда, у якої буде хороше майбутнє, підтвердженням є результат обох зустрічей. У складі суперників мені сподобався Василь Кащенко. З моїх підопічних можу виділити лише Андрія Мельника.

Олексій Петрович Попович («Динамо»):

- Результатом в принципі задоволений, але трішки прикро за підсумок другого мат­чу, і знову перед нами постала проблема відсутності мозкового центру команди на майданчику, гравця. який би міг у важливі хвилини матчу прийняти правильне рішення, керував би діями своїх товаришів. В цих же матчах хлопці всі зіграли дооре, претензій не маю ні до кого, вірю, що у наступних зустрічах ми зіграємо ще краще.

Сергій Ганненко, «Спортарена» № 7, 1998 рік.

Просмотров: 1072 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 Владимир
0
Нынешний динамовец Васюк в составе ЦСКА. Баламут Мельник в качестве одного из лидеров армейцев. Ну и Игорь Бондал - единственный из той команды, кто играет за Динамо сейчас. Очень познавательно. Спасибо.

1 В.О.Запорожье
0
Публікація - на 5 баллів! Тепер, коли "Динамо" на підйомі, публікуйте якомога більше таких статей. Серія публікацій про перемоги "Динамо" додасть перчинки до наступоної першості. Ви гарно робите дуже добру справу!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.