Пятница, 26.04.2024, 17:56
Архів записів
Главная » 2010 » Октябрь » 24 » Зірковий час Андреєва. «Динамо»-«Політехнік» 29:27 (15:14)
20:56
Зірковий час Андреєва. «Динамо»-«Політехнік» 29:27 (15:14)

Донецький «Політехнік» підтвердив свою незручність для «Динамо». Перемога полтавським гандболістам далася  дуже важко. І якби в кінцівці зустрічі фортуна трохи більше посміхнулася гостям, то вони могли б поїхати з Полтави, поповнивши свій турнірний багаж одним очком.

Початок матчу видався доволі впертим. Спочатку вперед вирвалися динамівці, але вже за кілька хвилин «Політехнік» вигравав два м’ячі. Так і пройшов увесь перший тайм, немов на гойдалці. Досвідченіші гандболісти «Динамо» ніяк не могли зламати опір аутсайдера. Хоча ради справедливості відмітимо, що багато в чому допомагали донецьким гандболістам чудова гра голкіпера Пошедіна і каркас воріт. А також слабка гра полтавців у більшості. Найчастіше перший номер гостей вигравав свої мікродуелі у Олега Кумогородського, який завершив матч з дев’ятьма закинутими м’ячами. І якби не гарна гра Пошедіна, то цілком міг замахнутися на недавній рекорд Сергія Бурки.

Ну а перевагу в один м’яч після першого тайму динамівці здобули в останні секунди першої половини, коли Олег Разенков реалізував швидкий відрив, хоча з трибун здалося, що час вже вийшов. Судді довго радилися з делегатом матчу і гол таки зарахували. До речі, про суддів. На цей раз після братів-близнюків до Полтави завітала жіноча бригада арбітрів.

Другу половину «Динамо» почало більш зібрано та і «Політехнік» який грав практично без замін, почав втомлюватися. За рахунку 22:18 господарі, мабуть, зарано повірили в свою перемогу і дарма. Дончани боролися до кінця і хвилин за шість до кінця матчу, програючи два м’ячі, отримали право на семиметровий, але Захаров не зміг переграти Андреєва, який замінив у воротах Дайментова. Після цього Андрій Портний прийняв рішення залишити молдовського голкіпера у воротах до кінця матчу і як у воду дивився. Політехніки розрив до одного м’яча таки скоротили і в останні хвилини команди видали таку розв’язку, що їй могли б позаздрити письменники гостросюжетних детективів. «Динамо» і «Політехнік» раз за разом не можуть завершити свої атаки влучним кидком. На висоті голкіпери. Андреєв взагалі відбиває три поспіль кидки, останній з яких за хвилину до кінця матчу при «+1» для «Динамо». Полтавці розігрують м’яч не поспішаючи, максимально вбиваючи час. І коли вже арбітри були готові підняти руку і відібрати м’яча у динамівців, своє вагоме слово сказав Андрій Портний, швидко взявши тайм-аут. Після нього Юрій Хауха і встановив остаточний рахунок – 29:27. Чергова перемога «Динамо», яке завершує перше коло на впевненому другому місці.

Що ж стосується гостей, то вони як і раніше останні. Але засмучуватися підопічним Олександра Радченка не варто. Футбольні вболівальники часто вживають термін «Against Modern Football», який означає протест проти сучасного футболу у його теперішньому вигляді, коли футболісти грають лише заради грошей, а не кольорів клубу. Якби таке поняття існувало в гандболі, то на мою думку, саме донецький «Політехнік» міг би задовольнити вибагливі смаки футбольних старовірів. Адже команда не має можливості купувати гандболістів, розраховуючи на власних вихованців, не має комфортного транспорту, яким можна було б дістатися на ігри. Але має дух. Дух боротьби. І в багатьох випадках це набагато важливіше. Але, на жаль, не сьогодні.