«Буревестник» — «Динамо-Полтава» — 28:31 (15:15)

Буревестник: Терехов (Клепа) — Троценко (10), Янковский (7), Науменко (5), Псел (4), Волобуев (1), Скрипак (1), Балицкий, Громовський, Крылов, Линник, Мирошниченко, Никулин, Петриченко, Сологуб.

Динамо: Камышов (Дайментов) — Педан (8), Тюкин (7), Горский (6), Вишневский (4), Хауха (3), Евдокимов (1), Занимонець (1), Косяк (1), Бабенков, Коваленко, Левицкий, Онищук.

Штрафное время: 2/8.

Арбитры: Валерий Лазарев (Бровары), Виталий Халюза (Одесса).

Делегат ФГУ: Александр Балан (Киев).

24 сентября. Луганск. СК «Старт». 250 зрителей.

У Луганську роль лідерів взяли на себе два Олександра Педан і Тюкін, які на двох закинули майже половину полтавських голів 15 з 31. Власними силами наші земляки впевнено перемогли, проте рахунок матчу свідчить про те, що боротьба на майданчику була, і булла справжньої, чоловічий. Перший тайм взагалі завершився внічию 15:15. І тільки після перерви гості довели свій клас. Як на 11-й хвилині другого тайму гості вигравали всього лише один м'яч 20:21, то через десять хвилин полтавчани пішли у відрив - 23:28. Після чого дозволили собі трохи розслабитися. Варто сказати, що за останні чотири з половиною хвилини матчу гості не забивали, проте і господарям наздогнати себе не дозволили. У Південному, здається, буде набагато важче. Тим більше, що під час луганської зустрічі травми отримали Юрій Хауха, Олександр Педан та Артем Євдокимов. Їх участь у найближчих матчах - під питанням.

Категория: Матчи | Добавил: Admin (07.07.2013)
Просмотров: 529 | Рейтинг: 0.0/0