Четверг, 25.04.2024, 20:48
Вітаємо Вас Гость | RSS
Неофіційний сайт
Форма входу
Категорії розділу
Выступления на евроарене [5]
Интервью [4]
Воспитанники полтавского гандбола [1]
Матчи [9]
Видео [7]
СМИ о "Динамо" [2]
Познавательное [11]
Пошук
Статистика
Статистика сайту
Главная » Статьи » Познавательное

Як швидко зробити ремонт у квартирі?

Для початку потрібно визначитися, що саме ви хочете оновити або привести в порядок.

Перше з чого потрібно починати - це з вивільнення квартири від меблів, або групування по центру, щоб забезпечити легкий і швидкий доступ до стін і стелі. Звичайно, це займе якийсь час, але зате всі наступні роботи будуть виконуватися на багато швидше. Вкриваємо щільною поліетиленовою плівкою. Якщо ви не плануєте виконувати ремонт підлоги, то її теж необхідно захистити від бруду та механічних пошкоджень, накривши такою же щільною плівкою і закріпивши її липкою стрічкою до плінтусів. І, звичайно, потрібно прибрати рамки з розеток і вимикачів, відповідно закривши, «нутрощі» малярським скотчем. Це все можна зробити самому, але в Броварах можна довіритися remont brovary

Побілку необхідно видалити до шпаклівки. Це може бути розмив крейдяної або вапняної побілки. Зняття шпалер «на суху» або шляхом розмочування. Сучасні шпалери легко видаляються сухим шляхом, але залишають після себе тонкий шар виворітного паперу. Якщо стіни не вимагають додаткового вирівнювання, то цей виворітний шар можна залишити. Потім на нього рівно і красиво ляжуть нові шпалери. Емалі і водно-дисперсійні фарби змити неможливо, тому вони видаляються за допомогою шпателя. А емаль обробляється наждачним папером, для того, щоб поліпшити зчеплення з нанесеними шарами.

Видаляти фарбу з дверей і вікон процес клопіткий і довгий, і необхідний тільки в тому випадку, якщо стара фарба облупилася в різних місцях. Видалення фарби в даному випадку необхідно, так як часткове видалення, з подальшою шпаклівкою і фарбуванням не дасть потрібного ефекту, і через кілька місяців, доведеться повторювати знову. Стару олійну фарбу видаляють хімічним або термічним шляхом. Хімічний метод видалення більш дорогий і трудомісткий. Термічний метод більш продуктивний, але вимагає застосування спеціального будівельного фена.

Після того, як видалено старе покриття, необхідно вирівняти стіни і закрити тріщини, наявні на поверхні. На ділянках, де є відшарувалися шматки штукатурки, їх потрібно неодмінно очистити і повністю видалити. Обробити грунтовкою, і тільки після цього, заповнити цементно-алебастровим складом і зашпаклювати. Щоб запобігти повторному розтріскуванню, забиту поверхню бажано проклеїти скловидними стельовими шпалерами або склосіткою. Закривши тріщини, потрібно нанести шпаклівку, але не більше 2 мм, так як більш товстий шар схильний до відторгнення.

Закладаючи локальні тріщини, потрібно враховувати, якими шпалерами буде обклеєна вся поверхня. При обклеюванні світлими шпалерами, потрібно пам'ятати, що тільки зашпакльовані ділянки, дадуть на шпалерах ефект плям. В цьому випадку слід проводити повну шпаклівку стін. При обклеюванні темними шпалерами, такі плями виділятися не будуть і досить, при рівних стінах, шпаклювати тільки потрібні ділянки.

Ті ж операції з очищення та вирівнювання виконуються і з стелею. Але в старих квартирах цих процедур, може не вистачити, тому, бажано обклеїти всю площу стелі штукатурною склосіткою. Потім зашпаклювати шпалерних клеєм, попередньо розведеного водою.

Категория: Познавательное | Добавил: Admin (17.09.2016)
Просмотров: 608 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]