Среда, 24.10.2018, 06:48
Вітаємо Вас Гость | RSS
Неофіційний сайт
Форма входу
Категорії розділу
Выступления на евроарене [5]
Интервью [4]
Воспитанники полтавского гандбола [1]
Матчи [9]
Видео [7]
СМИ о "Динамо" [2]
Познавательное [11]
Пошук
Статистика
Статистика сайту
Главная » Статьи » Познавательное

Трохи про боулінг

Боулінг - спортивна гра, метою якої є збити якомога меншою кількістю запусків куль всі кеглі, встановлені в кінці безбортової доріжки.

Максимальну кількість очок гравець отримує при збиванні всіх кеглів одним кидком кулі. Гра є олімпійським видом спорту і просто захоплюючим проведенням часу всіх бажаючих, адже для гри в боулінг не існує ніяких особливих обмежень - потрібна спритність рук, вміння зосередитися, наполегливість і бажання. Якщо Ви мешкаєте в Дніпропетровську, то рекомендуємо відвідати боулинг днепропетровск.

Найпоширеніший у світі варіант гри в боулінг - 10-кегельний, при якому кеглі в кількості 10 штук встановлюють у вигляді трикутника. Однак існують також 5-кегельний боулінг і кендлпін-боулінг, що відрізняються кількістю встановлюваних кеглів і їх формою.

У сучасному вигляді боулінг з'явився в кінці 19 століття, коли були розроблені єдині правила гри, додана 10-а кегля і встановлені стандарти на доріжки, кеглі та кулі. Наступним етапом розвитку став винахід Готтфрід Шмідтом в 30-х роках 20 століття Пінсеттери - спеціального обладнання для автоматичного виставлення кеглів і повернення кулі. Автоматична система підрахунку очок з'явилася ще пізніше - в 1970-х роках.

Боулінг - це один з видів спорту, що найбільш динамічно розвиваються. Сьогодні в нього грають в 120 країнах світу більш ніж 100 мільйонів чоловік. Найбільше число боулінг-клубів знаходиться в таких країнах як США, Німеччина, Великобританія, Фінляндія, Швеція, Данія і Австралія.

Гра в боулінг розвиває точність і координацію рухів, уважність, влучність і фізичну витривалість.

Для гри в боулінг використовуються кулі для боулінгу, які поділяють на професійні та прокатні. Прокатні кулі надаються для гри повсюдно в боулінг-центрах, професійні ж відрізняються від них матеріалом виготовлення, зміщеним центром ваги і навіть отворами для пальців, які висвердлюють індивідуально під гравців. Вагу куль позначають числом на їх поверхні, що відображає вагу кулі в фунтах. Як правило, в прокатних центрах кулі однієї ваги, пофарбовані в однакових колір.

Категория: Познавательное | Добавил: Admin (17.09.2016)
Просмотров: 244 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]