Вторник, 13.11.2018, 19:45
Вітаємо Вас Гость | RSS
Неофіційний сайт
Форма входу
Категорії розділу
Выступления на евроарене [5]
Интервью [4]
Воспитанники полтавского гандбола [1]
Матчи [9]
Видео [7]
СМИ о "Динамо" [2]
Познавательное [11]
Пошук
Статистика
Статистика сайту
Главная » Статьи » СМИ о "Динамо"

Гандбол розширює коло своїх прихильників
Полтавське спортивне товариство "Динамо" завжди достойно представлене на різноманітних командних та особистих змаганнях і демонструє стабільно високі результати з багатьох видів спорту. Однак особливою його гордістю є гандбольний клуб "Динамо-Полтава", який вийшов за рамки любительського й уже не перший рік змагається у чемпіонатах української Суперліги.

Минулого року колектив відсвяткував 10-річний ювілей. Його попередником була гандбольна команда "Шерікон", яка, починаючи з 1991 року, брала участь у чемпіонатах "Б"-ліги. Тож полтавців новачками аж ніяк не назвеш.

- Основне завдання, яке ми перед собою ставимо, - розповідає президент обласної федерації Володимир Шапошніченко, - це пропаганда гандболу. В області діє 2 ДЮСШ (у Полтаві та Зінькові), де готують юних спортсменів, є також свої шкільні команди в Комсомольську, Гребінці, Лубнах. Саме на молоде покоління ми й покладаємо надії.

Не забувають полтавці й про допомогу юні: федерація має домовленість з ректорами полтавських вищих навчальних закладів про сприяння гандболістам при вступі на бюджетну форму навчання, забезпечення їх умовами для проживання та тренувань.

- Гандбольний клуб "Динамо" цьогоріч достойно виступає в чемпіонаті Суперліги України, - зазначає Володимир Михайлович. - Зараз команда на четвертому місці, й ми сподіваємося, що їй вдасться залишитися в п'ятірці кращих до завершення змагань. На початку року збірна Полтавщини на міжнародному турнірі в Росії (м. Воронеж) посіла 2 місце.

Як не прикро, але не обходиться й без численних проблем, які доводиться долати на шляху популяризації та розвитку цього виду спорту. Найбільшою з них є недостатнє фінансування: на цей час команда існує на спонсорські кошти, частково надається фінансова допомога із бюджету. Відсутність власного спортивного залу також створює додаткові труднощі спортсменам.

Ведучи мову про клуб, неможливо оминути увагою його керманича - головного тренера Олексія Поповича.

- Поки що вище шостого місця в чемпіонаті України "Динамо-Полтава" не піднімалася, - розповідає він. - Однак лише перші п'ять дають команді право на участь у єврокубкових турнірах. Власне, на сьогоднішній день саме цього ми й прагнемо.

- Наші гандболісти змагаються на досить високому рівні, - говорить очільник ГУМВС Полтавщини Михайло Цимбалюк. - Я б хотів, щоб у команді також грали працівники міліції. З іншого боку, вважаю, що спільно з органами місцевої влади необхідно переглянути фінансування клубу. Переконаний, що коли завершиться будівництво спортивного комплексу ГУМВС, розглянемо питання про розміщення тут клубу, а також про те, щоб Управління внутрішніх справ стало основним його засновником, а до складу "Динамо-Полтава" входили представники усіх силових структур спортивного товариства "Динамо".

Михайло Цимбалюк зазначив, що підтримує ідею клубу щодо залучення дітей та молоді до цього виду спорту, адже таким чином молоде покоління матиме певне заняття, не вештатиметься вулицями та не стане на шлях злочинності. На думку міліцейського генерала, діяльність гандбольного клубу необхідно розширювати й створювати філії у великих містах та райцентрах області, відбирати здібну молодь і готувати достойну зміну.

Анна ОДЯКОВА, газета "Іменем закону"
 
Категория: СМИ о "Динамо" | Добавил: Admin (28.05.2010)
Просмотров: 792 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]