Главная » 2017 » Май » 1 » "Динамо" програє в Южному
23:17
"Динамо" програє в Южному

"Портовик" (Южний)-"Динамо" (Полтава) 30:24

Перший матч туру. «Портовик» «начебто» вже виконав основну задачу на сезон, але красиво «грюкнути дверима» в «вишці» - хотілося. А у полтавчан - «проблемка»: потрібно завойовувати «бронзу», адже конкуренти - «на п'яти за очками наступають». Так що, матч «1-ї» і «3-ї» команд чемпіонату назвати: «дограли, та й все» - язик не повернеться! А ми нагадуємо, що для підтримки необхідної спортивної форми гандболістам потрібне відповідне харчування, яке можна придбати на сайті belok.ua.

Гандбольна битва вийшла на славу! Що й казати, якщо в першому таймі до 14-ї хвилини команди йшли, практично, «очко в очко». Щільний захист, швидкі переходи або грамотна «домашня» багатоходівка до «вірного» - прикраса свята гандболу на смак навіть найвибагливішого фана. Але, «Портовик» - є «Портовик»! Пам'ятаючи помилки другого матчу з «УДХТУ» - максимальна концентрація на захист і ретельна реалізація «своїх» моментів. Полтавчани - «заряджені на гру», тому за кожну помилку господарям майданчика не попускають. 14:11 - після свистка і «плюс три» перед другим таймом, ще ні про що не говорять.

Однак, чемпіони «вишки», на те і - чемпіони, щоб «вдома» не розчарувати вболівальників і показати, що гідні «стрибнути» в Суперлігу. Друга половина зустрічі. Боротьба - щільна, але підопічні Олега Сича йдуть на редути суперників немов «стійкі олов'яні солдатики». Віталій Горовий задає тон, його серія - в «плюс шість», але ж без партнерів такого не зробиш! Гандбол - гра командна! До слова, «номер одинадцятий» южненський основи став кращим бомбардиром матчу. У скарбничці Віталія і асистував йому партнерів - 13-ть м'ячів на будь-який смак тільки за цей поєдинок. Полтавчани до останнього пручаються, їм є, що - втрачати. Однак, «Портовик» продовжує диктувати свої умови і закономірно завершує зустріч з рахунком: 30-24. Перемога! Але розслаблятися - рано, адже попереду - день другий!

ГК «Портовик»: Моісеєв, Делиергиев (1), Поліщук (4), Данькив, Гордиенко, Гадельшин, Гусинін (4), Кремениш (4), Горовий (13), Сівак (3), Волков, Ішкин, Шолпан, Ракатинець (1), Кара.

ГК «Динамо»: Цокало (4), Геращенко (1), Шумило, Нестеренко (3), Кривошей (1), Васюха (1), Бесараб (5), Галяник, Абрамов (6), Мухін (1), Шевеля (2), Прокопчук.

Попередження: 2:3.

2-хвилинні вилучення: 5 : 6.

7-метрові кидки: 4/3: 3/2.

Червоні картки: 0:0.

Просмотров: 928 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0