Суббота, 20.04.2024, 09:39
Архів записів
Главная » 2014 » Ноябрь » 18 » "Динамо" виграє перший тайм в сезоні, але не матч
22:44
"Динамо" виграє перший тайм в сезоні, але не матч

«ЗНТУ-ЗАС» (Запоріжжя) — «Динамо» (Полтава) - 31:22 (10:12)

Нервово обтяжливий перший тайм пережили запорізькі вболівальники, які, незважаючи на ранок неділі, прийшли, щоб підтримати улюблену команду. «Молодіжний» стартовий склад «засовців» горів бажанням битися, але, на жаль, на 14-ій хвилині зустрічі відпустив ігрову ініціативу в руки гостей з Полтави (5:6). Після, зусиллями Едуарда Кравченко, Миколи Галдицького і Олександра Лихіна, молода гвардія повернула заслужені +2. Не розправившись остаточно з моральної скутістю, «ЗНТУ-ЗАС» знову втратив перевагу на 25-ій хвилині гри, що вилилося в тривожні 10:12 в кінці першого тайму.

Дуже важливу роль в підготовці гандболістів відіграють спортивні тренажери. Правильний вибір тренажера - це запорука успіху в майбутніх поєдинках. Якісне спортивне спорядження можна обрати в інтернет-магазині Notus - http://www.notus.com.ua/Orbitreki_sportop .

На радість фан-клубу запорожців, рахунок на табло у другому таймі обіцяв успіх їх улюбленцям. На атакуючі позиції заступили більш досвідчені гравці, чиї дії внесли значний внесок в загальну перемогу. Як завжди філігранно точним був Сергій Орловський з кращим показником забитих голів серед молодої гвардії - 9 голів. На посаді стража воріт відзначився Максим Волювач. Максим з допомогою блискучих сейвів «заряджав» позитивними емоціями не тільки команду, але і всіх присутніх. Гандбольное частування вихідного дня так само було щедрим на 2-хвилинні видалення і пенальті і навіть «вручило» 3 червоні картки (Ільченко, Дич і Павлюков - кожен за 3 двохвилинні видалення). Треба сказати, що підопічні Андрія Мороза з честю і гідністю прийняли сьогоднішній «спортивний виклик» і показали хорошу гру. А святкує перемогу за підсумками матчу ДК «ЗНТУ-ЗАС» - 31:22.

В'ячеслав Лочман (головний тренер ГК «ЗНТУ-ЗАС»):

- Дав пограти молоді в першому таймі. Хлопці ще не вірять в себе. Вони могли вийти у другому періоді і відчувати себе впевненіше, але на них була покладена відповідальна місія - почати гру. Моральна підготовка виявилася незадовільною. Є помилки - поле для подальших робіт. «Динамо» - дуже хороша команда, але зараз вона, на жаль, не на тому рівні, як раніше. Радісно, що полтавський клуб виступає в чемпіонаті. Ми виграли матч, додали собі в скарбничку 2 очки, так що все нормально, все йде за планом.

Просмотров: 1165 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0