Архів записів
Главная » 2014 » Май » 8 » Сезон завершено. Сподіваємося не останній
19:49
Сезон завершено. Сподіваємося не останній

У матчі останнього туру полтавське "Динамо" поступилося южненському "Портовику" з рахунком 27:39.

Чесно кажучи, коли йшов на цей матч сподівався, що Олег Сич, вирішивши свої турнірні задачі (нагадаємо, що "Портовик" достроково став срібним призером), не привезе до Полтави своїх лідерів і вболівальники зможуть побачити конкурентний матч. Але надії не справдилися. Матч южненці розпочали практично основним складом і з перших хвилин захопили ініціативу. Полтавська молодь під проводом Юрія Хаухи не змогла нав'язати боротьбу майстернішому супернику. Але в цьому конкретному матчі справа була, мабуть, не тільки в майстерності. Динамівці, втомлені важким сезоном (важким, перш за все, у психологічному плані), мабуть, були думками вже у відпустці. Інакше пояснити програші окремих ігрових відрізків при грі 6 на 4 проти неосновного складу "Портовика" важко (лідери южненців таки сіли на лаву в другому таймі). Підсумковий рахунок - 27:39.

Та чи важливий він? Напевне, що ні. Як і підсумкове останнє місце "Динамо". Ситуація в країні зараз така, що у в наступному сезоні може не стати не лише полтавського гандбольного клубу, а й усього українського чемпіонату. Нам же залишається подякувати хлопцям за сезон і сподіватися, що до цьго таки не дійде.

Просмотров: 1873 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0